شما اینجا هستید: خانه مولتی مدیانرم افزار یلدای سرخ

نرم افزار یلدای سرخ

نرم افزار یلدای سرخ

 

نرم افزار یلدای سرخ

نرم افزاری پیرامون پروتکل های دانشوران صهیون و یا به عبارتی دیگر پروتکل های یهود (صهیونیسم) ..
در ميان همه‌ي موضوعاتي كه شايسته است نخبگان ديني و سياسي از سراسر جهان اسلام به آن بپردازند ، مسأله‌ي فلسطين داراي برجستگي ويژه‌‌ئي است . فلسطين مسأله‌ي اول در ميان همه‌ي موضوعات مشترك كشورهاي اسلامي است . مشخصات منحصر به فردي در اين مسأله وجود دارد :

اوّل : اينكه يك كشور مسلمان از ملت آن ، غصب و به بيگانگاني كه از كشورهاي گوناگون گردآوري شده و جامعه‌ئي جعلي و موزائيكي تشكيل داده‌اند ، سپرده شده است .

دوم : آنكه اين حادثه‌ي بي‌سابقه در تاريخ ، با كشتار و جنايت و ظلم و اهانت مستمر انجام گرفته است .

سوم : آنكه قبله‌ي اوّل مسلمانان و بسياري از مراكز محترم ديني كه در اين كشور قرار دارد ، به تخريب و توهين و زوال تهديد شده است.

چهارم : آنكه اين دولت و جامعه‌ي جعلي در حساسترين نقطه‌ي جهان اسلام،‌ از آغاز تا كنون ، نقش يك پايگاه نظامي و امنيتي و سياسي را براي دولتهاي استكباري بازي كرده و محور غرب استعماري كه به علل گوناگون ، دشمن اتحاد و اعتلاء و پيشرفت كشورهاي اسلامي است ، از آن همواره چون خنجري در پهلوي امت اسلامي استفاده كرده است .

پنجم : آنكه صهيونيزم كه خطر اخلاقي و سياسي و اقتصادي بزرگي براي جامعه‌ي بشري است ، اين جاي پا را وسيله‌ئي و نقطه‌ي اتكائي براي گسترش نفوذ و سلطه‌ي خود در جهان قرار داده است .

نكات ديگري را هم ميتوان بر اينها افزود : هزينه‌ي مالي و انساني سنگيني كه كشورهاي اسلامي تا كنون پرداخته‌اند ؛ اشتغال ذهني دولتها و ملتهاي مسلمان ؛ رنج ميليونها آواره‌ي فلسطيني كه بسياري از آنان پس از ٦ دهه هنوز در اردوگاهها زندگي ميكنند ؛ انقطاع تاريخ يك كانون مهم تمدني در جهان اسلام و و و .. .


بخشی از سخنرانی مقام معظم رهبری در اجلاس مهم انتفاضه فلسطین


نرم افزا یلدای سرخ تلاش دارد تا با نشان دادن بخشی از این انتفاضه بزرگ نقش کوچکی در راستای  حمایت از مظلومان فلسطین و انتفاضه آنها داشته باشد

این نرم افزار شامل :


1- متن کامل پروتکل های یهود

2- مجموعه تصاویر از مبارزات فلسطینیان

3- گالری فیلم

4- گالری کاریکاتور - کاری منحصر به فرد

و مطالب مختلف دیگر می باشد

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

گالری یلدای سرخ

مجموع بازدیدها36805